Stradivari smuiko niekas nenorėjo

Daugiau kaip prieš 300 metų garsiojo smuikų meistro Stradivari padarytas smuikas antradienį vykusiame aukcione nebuvo parduotas, nes nepasiekė nustatytos žemiausios kainos, pranešė “Sotheby’s” atstovė
Buvo tikėtasi, kad smuiką pavyks parduoti už 220 000 – 280 000 svarų sterlingų (440 100 dolerių).

1666-aisiais pagamintas smuikas buvo vienas iš 240 aukcionui antradienį pristatytų muzikos instrumentų. Susidomėjusieji galėjo įsigyti prieš kelis šimtmečius pagamintus altus, smuiko strykus ar violončeles.

Antradienį “Christie’s” aukcione bus pristatytas kitas smuikų meistro darbas, o gegužės 5-ąją diena Niujorko aukcione bus galima įsigyti dar vieną Stradivari smuiką.

“Christie’s” atstovas pranešė, jog už smuiką tikimasi gauti daugiau kaip 630 000 svarų (1 mln. dolerių).

Pats brangiausias pasaulio muzikos instrumentas yra 1998-aisiais už 947 000 svarų (1.49 mln. dolerių) parduotas Stradivari smuikas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.