Stebuklingos gamtos akimirkos: naujagimiai tigriukai ir iš kiaušinių besiritantys krokodiliukai

 (12)
Olandijos Leideno miesto cirkas „Renesansas“ pasipildė trimis tigriukais. Sekmadienį gimę Sibiro tigrai yra puikios sveikatos – jie papildė iki šiol cirke buvusių 8 tigrų gretas.
Krokodiliukai
© Reuters/Scanpix


Kitame pasaulio gale – Filipinų Pasajaus mieste – krokodilų ferma sulaukė mažylių pagausėjimo. Nuotraukose matyti, kaip iš kiaušinių ritasi krokodiliukai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Pikantiškos naujienos

Virš skrendančio lėktuvo – mįslingas objektas (15)

Mėgėjiškoje filmuotoje medžiagoje matyti paslaptingas objektas virš „Virgin Atlantic“ lėktuvo.

Londono baras siūlo įkvėpti kokteilio

Ar jums yra tekę apsivilkti apsiaustą nuo lietaus, užeinant su draugais į barą? Šioje įstaigoje be jo paprasčiausiai neišsiversite. Penktadienį Londone atsidarė pirmasis baras, kuriame alkoholį galima ne tik gurkšnoti, bet ir juo kvėpuoti.

Parašiutininkai ore suformavo didžiausią visų laikų vertikalią figūrą - gėlę (2)

Tarptautinės parašiutininkų komandos nariai penktadienį, liepos 31dieną, susikibę už rankų pasiekė naują pasaulio rekordą. 164 parašiutininkai suformavo didžiausią visų laikų vertikalią figūrą – milžinišką gėlę. Kai kurie krito net apie 380 kilometrų per valandą greičiu.

Nuskendusiame laive amerikiečių šeima aptiko 1 mln. dolerių vertės lobį (5)

Floridoje gyvenančių amerikiečių šeima nuskendusiame Ispanijos armados laive rado įspūdingą lobį. Tarp radinių, 51 auksinė moneta ir 12 metrų ilgio puošni aukso grandinė, teigia bendrovės „1715 Fleet – Queens Jewels LLC“, kuriai priklauso teisės į laivo liekanas, atstovai.

Meksikoje pagamintas 65 metrų ilgio sumuštinis torta (1)

Meksikos sostinėje trečiadienį, liepos 29 dieną, susirinkusi tikra virėjų armija pagamino milžinišką 65 metrų ilgio sumuštinį – tai didžiausias Lotynų Amerikoje kada nors pagamintas sumuštinis.