Stebuklingos gamtos akimirkos: naujagimiai tigriukai ir iš kiaušinių besiritantys krokodiliukai

 (12)
Olandijos Leideno miesto cirkas „Renesansas“ pasipildė trimis tigriukais. Sekmadienį gimę Sibiro tigrai yra puikios sveikatos – jie papildė iki šiol cirke buvusių 8 tigrų gretas.
Krokodiliukai
© Reuters/Scanpix


Kitame pasaulio gale – Filipinų Pasajaus mieste – krokodilų ferma sulaukė mažylių pagausėjimo. Nuotraukose matyti, kaip iš kiaušinių ritasi krokodiliukai.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (12)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Pikantiškos naujienos

Tekanti lava tinka ir kepsniams kepti (3)

Sirakjuso universitetas Niujorke praėjusių metų rugpjūtį sėkmingai iškepė kepsnius virš skystos lavos – taip rodo vaizdo įrašas, tapęs interneto hitu.

Išdykusi katytė įstrigo dėžutėje (11)

Pietų Karolinos Marels Inleto mieste trečiadienį savo namuose džiugiai žaidusios katytės galva netikėtai įstrigo kartotinėje dėžėje.

„Šauktiniai": kovingos Solveigos istorija iš Slabotkės (21)

Solveigai yra 28 metai. Ji nori ateiti į kariuomenę, nes kaunietė negali įsivaizduoti, kad kažkas gali pasikėsinti į jos mylimą Slabotkę. Ji mano, kad į kariuomenę jos nepriims arba antrą dieną išmes, nes ji yra vegetarė, menininkė, gyvūnų mylėtoja ir moteris. Soveika, nusiramink, savo noru į kariuomenę gali ateiti tuojau pat.

Lopšinių aparatas ramina ir maitina vaikus intensyvios terapijos skyriuje (1)

Tai sena gera lopšinė „The Muffin Man“ – „Spurgų pardavėjas“. Tačiau čia, intensyvios naujagimių terapijos skyriuje ją dainuoja ne tėvai, ir net ne seselė, o maitinimo aparatas. Ir jis kūdikius maitina ne spurgomis, o pienu.

Australo dresuotų šunų triukai pakerėjo visą pasaulį

Vos per 20 mėnesių du itin energingi aviganiai Holly ir Ace išmoko įspūdingų akrobatinių triukų. Augintinius dresavo ir jų atliekamų triukų vaizdo įrašais, paskelbtais internete, visą pasaulį sužavėjo vienas Sidnėjaus gyventojas.