Stebuklingos gamtos akimirkos: naujagimiai tigriukai ir iš kiaušinių besiritantys krokodiliukai

 (12)
Olandijos Leideno miesto cirkas „Renesansas“ pasipildė trimis tigriukais. Sekmadienį gimę Sibiro tigrai yra puikios sveikatos – jie papildė iki šiol cirke buvusių 8 tigrų gretas.
Krokodiliukai
© Reuters/Scanpix


Kitame pasaulio gale – Filipinų Pasajaus mieste – krokodilų ferma sulaukė mažylių pagausėjimo. Nuotraukose matyti, kaip iš kiaušinių ritasi krokodiliukai.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (12)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Pikantiškos naujienos

Grandioziniame spektaklyje Alpėse atkurtas Hanibalo žygis

Legendinė istorija, kaip Hanibalas vedė savo Kartaginos kariuomenę per Alpes kautis su Romos Respublika, penktadienį buvo originaliai inscenizuota Austrijos Retenbacho ledyne.

Apvirtus sunkvežimiui su aviliais, pasklido milijonai bičių (11)

Į šiaurę nuo Sietlo viename greitkelyje apvirtus sunkvežimiui, gabenusiam milijonus bičių, susidarė milžiniška eismo spūstis, o vabzdžiai pradėjo gelti ugniagesius, praneša pareigūnai. Ugniagesiai turėjo purkšti vandenį ir putas, kad suvaldytų bičių spiečius.

Nepilnametė V. Putino atstovo spaudai dukra dalijasi pikantiškais vaizdeliais (49)

Nespėjus Rusijoje nurimti skandalui dėl pernelyg seksualaus nepilnamečių „bitučių“ iš Orenburgo vaikų teatro šokio, seksualinės kultūros sferoje pasižymėjo ir 17-metė Jelizaveta Peskova.

Kitaip nei Lietuvoje, Pietų Anglijoje – neįprastai šilti orai (2)

Pietrytinėje Jungtinės Karalystės (JK) dalyje nusistovėjo šiam sezonui nebūdinga šiluma: balandžio 15 d. oro temperatūra pasiekė 25 laipsnius.

Futbolininkai negailėjo aplodismentų rungtynes stebėjusiam Šiaurės Korėjos lyderiui (6)

Šiaurės Korėjos valstybinis transliuotojas antradienį, balandžio 14 dieną, parodė vaizdo reportažą apie tai, kaip šalies lyderis Kim Jong Unas (Kim Čen Una) su žmona Ri Sol Ju stebi futbolo varžybas.