Stebuklingos gamtos akimirkos: naujagimiai tigriukai ir iš kiaušinių besiritantys krokodiliukai

 (12)
Olandijos Leideno miesto cirkas „Renesansas“ pasipildė trimis tigriukais. Sekmadienį gimę Sibiro tigrai yra puikios sveikatos – jie papildė iki šiol cirke buvusių 8 tigrų gretas.
Krokodiliukai
© Reuters/Scanpix


Kitame pasaulio gale – Filipinų Pasajaus mieste – krokodilų ferma sulaukė mažylių pagausėjimo. Nuotraukose matyti, kaip iš kiaušinių ritasi krokodiliukai.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Pikantiškos naujienos

Nufilmuota slapčia: monstras gąsdino maisto išvežiotojus (4)

JAV Virdžinijos valstijoje gyvenantis magas ir interneto pokštininkas, kuris tinkle visiems geriausiai pažįstamas vardu Rahatas, šį kartą sumanė kaip reikiant pasilinksminti kone mirtinai gąsdindamas jam į namus maistą pristačiusius niekuo dėtus žmones.

Dukrelės modeliu tapęs tėtis noriai leidžia lakuoti savo nagus (5)

Vaizdo įrašas, kuriame įamžinta, kaip Niujorko gyventojas su dukra vienas kitam lakuoja nagus, tapo tikra interneto sensacija. Nuo tada, kai rugsėjo 21 dieną buvo paskelbtas socialinėje žiniasklaidoje, įrašas jau peržiūrėtas daugiau nei 6 mln. kartų.

Nepažįstamasis atsitiktinai pateko į merginos „Facebook“ paskyrą ir galiausiai ją vedė (14)

„Kai kažkas įlenda į mano „Facebook“ paskyrą, paprastai randu kokį nors vaikišką būsenos atnaujinimą ir žaismingą įspėjimą nepamiršti atsijungti nuo savo paskyros. Tačiau pats įlindimo į svetimą paskyrą aktas dar niekada nesibaigė pasimatymu“, – businessinsider.com rašo Nathanas McAlone'as.

Cirkas tęsiasi: ledą raižęs V. Putinas gimtadienį pažymėjo 7 įvarčiais (206)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas spalio 7 dieną šventė 63-ąjį gimtadienį. Gimimo dienos vakarą prezidentas leido pamėgtame Juodosios jūros kurorte Sočyje, kur žaidė ledo ritulį.

M. Obama kartu su moksleiviais nuėmė derlių (5)

Spalio 6 d. pirmoji JAV ponia Michelle Obama kartu su mokiniais iš Vašingtono mokyklų darbavosi Baltųjų rūmų sode, kur buvo nuimamas šių metų derlius.