„Stebuklas“ Lenkijoje: ostija virto širdies audiniu

 (38)
Lenkijos katalikų bažnyčia tiria pranešimą apie stebuklą, kai mišių metu į vandenį įkritęs ostijos gabalėlis, skelbiama, virto žmogaus širdies audiniu. Pamaldžioje Lenkijoje pranešimas apie šį įvykį sukėlė didžiulę susidomėjimo bangą, praneša telegraph.co.uk. Skeptikus apstulbino profesorės Marios Sobaniec-Lotowaskos iš Bialystoko medicinos universiteto, tvirtinimas, jog inde rasta medžiaga yra širdies audinys.
© D.Tunkūno nuotr.

Tačiau su jos tvirtinimais nesutinka kiti mokslininkai. „Profesorė pamatė tai, ką norėjo matyti. Ji labai religinga. Norint išsklaidyti bet kokias abejones, reikėtų atlikti molekulinius ir genetinius tyrimus“, - teigė kraujo specialistas, profesorius Lechas Chyczewskis.

Nacionalinio medicinos instituto biologas Pawelas Grzesiowskia tvirtina, jog šis stebuklas – nieko daugiau kaip ant mažo ostijos gabalėlio užaugusios bakterijos.

Tačiau tai neįtikino daugybės manančiųjų, jog rytų Lenkijoje esančiame Sokolkos miestelyje nutiko kažkas stebuklingo. Katalikų bažnyčia jau pareiškė atmetusi melagingos žinios galimybę, o policija tvirtina neradusi jokių apgaulės įrodymų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Kalifornijoje išrinktas bjauriausias šuo pasaulyje (8)

Kalifornijoje, Petalumos mieste, 29 kartą įvyko bjauriausio šuns pasaulyje rinkimai. Rinkimuose triumfavo italų mastifė vardu Martha. Jai atiteko trofėjus, o jos šeimininkei Shirley Zindler - 1500 JAV dolerių prizas. Publikos numylėtinė Martha taip pat skris į Niujorką pasirodyti žiniasklaidai.

Karalienė Elžbieta II įduota policijai dėl KET pažeidimo (29)

Didžiosios Britanijos Vakarų Jorkšyro policija gavo pranešimą, kad į oficialaus Parlamento sesijos atidarymo ceremoniją karališkuoju automobiliu vykstanti šalies monarchė nebuvo prisisegusi saugos diržu. Kaip skelbia BBC, žinią apie Londono gatvėmis važiavusią saugos diržu neprisisegusią karalienę perdavė nenustatytas asmuo, paskambinęs pagalbos telefonu.

Australai nepabijojo vėsos ir per saulėgrąžą maudėsi nuogi (8)

Birželio 21 d., trečiadienį rekordinis skaičius drąsuolių tekant saulei šoko į šaltus Dervento upės vandenis. Tai jau penktas kasmetinis nuogalių plaukimas.

Žmona baisiau nei kalėjimas: amerikietis apvogė banką norėdamas pasislėpti nuo sutuoktinės (28)

Atgailaujantis 71 metų vyras, pernai rugsėjį apvogęs banką Kanzaso mieste ir pasakęs policijai, kad tai padarė tikėdamasis kalėjime išvengti žmonos, federaliniam teisėjui antradienį teisinosi, kad po širdies operacijos jautėsi prislėgtas ir nesavas, rašo kansascity.com.

Meksikos ir JAV alaus gamintojai pasišaipė iš D. Trumpo (3)

Meksikos ir Jungtinių Valstijų alaus gamintojai Jungtinių Valstijų prezidentą Donaldą Trumpą regi kaip arogantišką mariačį – būtent toks prezidento piešinys puošia naujo alaus, skirto dvišaliam bendradarbiavimui, etiketę.