Šri Lankoje per biuro lubas įlūžo bulius

Kaip pirmadienį pranešė Šri Lankos spauda, apsaugos darbuotojas patyrė šoką, kai per stogą į biurą, esantį sename forte pietinėje Šri Lankoje, įlūžo bulius.
Gyvulys prasiveržė į Galle fortą per pylimą ir patraukęs tiesiai greitkelių departamento link netikėtai į jį įlūžo per stogą, teigė vietos spauda.

Apsaugos darbuotojas labai nustebo ir išsigando sekmadienio vakare išgirdęs neįprastus garsus, tačiau dar labiau pašiurpo, kai pamatė bulių, kuris krisdamas sudaužė ofise stovėjusio stalo stiklinį viršų.

Fortas buvo pastatytas dar 16-ame amžiuje į šalį atvykusio portugalo ir vėliau dar patobulintas 17-o amžiaus viduryje olandų kolonistų. Dabar Galle fortas yra saugoma teritorija, tačiau čia dar yra keletas namų ir įstaigų. Kai kurių pastatų stogai nusitęsia iki pylimo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Panda tuščiai laiko nešvaisto - daro atsilenkimus (2)

Neįtikėtinai miela panda gulėdama bambukų pataluose daro atsilenkimus. Neįprasti gyvūno judesiai patraukė lankytojų dėmesį.

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.