"Socialdemokratija 2000" reklamuosis ant degtukų dėžučių

Kaip BNS sakė Lietuvos partijos "Socialdemokratija 2000" pirmininkas Rimantas Dagys, "dutūkstantininkai" užsakė Kauno akcinei bendrovei "Liepsna" vieną milijoną degtukų dėžučių papuošti etiketėmis su partijos atributais.

Ant etiketės pavaizduota "Socialdemokratijos 2000" emblema - stilizuota rožė - bei užrašas "Kartu su lietuviška preke".

R. Dagio teigimu, ši reklama "dutūkstantininkams" kainavo tris tūkstančius litų.

Pasak "dutūkstantininkų" lyderio, idėja kilo, kai jam lankantis AB "Liepsna", jos darbuotojai pasiskundė dėl latvių dempingo. Latvių degtukų gamintojai, tiekdami juos į Lietuvos rinką, taiko 36 procentų nuolaidą.

Dėl to lietuviškų degtukų gamintojams sunku konkuruoti.

Anot R. Dagio, užsakydami etiketes, "dutūkstantininkai" "nušaus du kiškius"- parems lietuvišką produkciją bei reklamuos savo partiją.

Iniciatyvą "Rinkis prekę lietuvišką" prieš kelerius metus iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija kartu su pramonininkais.

Degtukų dėžutė parduotuvėje kainuoja kelis centus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.