Smiginio čempionatas svarbiau už sūnaus vedybas

Vyriškis praleido savo sūnaus vestuvės dėl kito svarbaus įvykio - vietinio smiginio (darts) čempionato.
Keithas House'as išeiginį kostiumą ir kaklaraištį iškeitė į smiginio strėles, o savo šeimai pareiškė, kad jis atvyks į Southamptono Registracijos biurą tik po to, kai sužais smiginio čempionate.

Vyriškiui pasisekė įveikti pirmąjį atviro Hampshiro čempionato turą, todėl jis nusprendė ir toliau žaisti, vildamasis, kad jo sūnus Garis bei marti Lisa supras jį. Deja, jis pralaimėjo antrame ture ir žinoma nespėjo į vestuvių ceremoniją.

"Aš tiesiog pašiurpau, kai supratau, jog tikrai nespėsiu į sūnaus vestuves. Tačiau į aštuntfinalį aš buvo patekęs tik prieš dešimt metu, todėl pagalvojau, jog tai paskutinė reali galimybė įsitikinti ko aš vertas," pasakojo 59-erių metų Keithas.

Beje, vyriškio šeima nekritikavo jo sprendimo.

"Iš pradžių aš pagalvojau, "Kaip jis gali taip pasielgti su savo sūnumi?". Tačiau Garis pasakė, "Džiaukis smiginiu, mes tave suprantame". Taigi, ir aš galiausiai sutikau su jo apsisprendimu," teigė 57-erių metų jo žmona Carole.

"Laimės jis man palinkėjo ryte," pridūrė Garis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.