Škotijoje parduodami įspūdingo grožio kalnai

Blek Kilinso kalnai, užimantys 90 kv. km plotą, yra J. MacLeodo valdose ir priklausė jo šeimai nuo vikingų laikų.

29-asis Macleodų klano šeimininkas laikraščiui "The Times" sakė, kad jam ypatingai skaudu parduoti kalnus. Tačiau pinigų reikia jo Danvegano pilies Skajaus saloje, esančioje prie vakarinės Škotijos pakrantės, remontui.

Turistų pamėgtos Danvegano pilies stogas toks kiauras, jog koridoriuose stovi eilės kibirų, o svečiai "į lovas turi pasiimti skėčius", sakė J. MacLeodas.

"Manau, kad už 10 mln. svarų galėsiu išlaikyti 6,5 mln. svarų vertos pilies stogą ir geriau priimti turistus", sakė žemvaldys.

Kalnų pirkėjas kartu gaus ir 23 km ilgio pakrantės ruožą, dvi lašišų pilnas upes ir teisę žvejoti bei medžioti tauriuosius elnius.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.