Siurprizas tualete

 (1)
45-erių metų moteris dėl neaiškių pilvo skausmų nuėjusi į tualetą … grįžo su kūdikiu ant rankų. Mama ketvirtadienį prisipažino, kas ji net nežinojo apie savo nėštumą.
"Aš vis dar šoke. Juk manęs net rytais net nepykino," teigė britė Sue Dacombe. "Galvojau, kad mirsiu. Nuleidusi ranką žemyn kažką apčiuopiau - supratau, kad tai buvo galvutė. Tada pasirodė ir visas kūdikio kūnelis," penkių svarų (apie 2,8 kg) mergaitė.

Dacombe, jau turinti 18-os ir 22-iejų metų sūnus, sakė nepajutusi nėštumo greičiausiai todėl, kad kūdikis buvo neįprastoje pozicijoje. Prieš tris savaites moteris pasiskundė gydytojui dėl pilvo skausmų ir jau planavo atlikti specialius diagnostinius tyrimus, tačiau viską apvainikavo netikėtas kūdikio gimimas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (21)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (8)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.