Siūloma mirusiųjų pelenus laidoti Mėnulyje

 (2)
"Kam siųsti savo pelenus į kosmosą, jei juos galima palaidoti Mėnulyje"?, antradienį klausė Hiūstone įsikūrusi kompanija "Celestis Inc.", į orbitą aplink Žemę jau paleidusi skrieti 100 žmonių pelenus.
Kompanija rengiasi klientams pasiūlyti galimybę būti palaidotiems Mėnulio paviršiuje. Jau yra ir pirmoji kandidatė - geologė Mareta West (Marita Vest), 1969 metais parinkusi vietą Mėnulyje "Apollo 11" nusileidimui.

1998 metais mirusios M. West 2 g pelenų po metų ar dvejų bus nugabenti į Mėnulį.

Tai nebus pirmasis žmogus, kurio pelenų dalis ilsėsis Mėnulyje - praėjusiais metais į Žemės palydovą astronauto Gene Shoemakerio (Džino Šumeikerio) pelenų nugabeno NASA kosminis aparatas "Lunar Prospector". Tačiau M. West palaikų nugabenimas bus pirmasis komercinis tokio pobūdžio skrydis, kurį apmokės kompanijos fondas.

Paprasti mirtingieji Mėnulyje gali būti palaidoti už 12,5 tūkst. JAV dolerių (50 tūkst. litų). Tai nėra be galo brangu, tačiau žmonėms paprastos laidotuvės atsieina kur kas pigiau, pripažino kompanijos prezidentas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.