Sidnėjuje vyksta kasmetinis gėjų paradas

Jau dvidešimt trečius metus vykstančiame parade dalyvauja beveik 200 platformų "ant ratų" bei 7 000 žygiuojančių gėjų. Didžiausias naktinis gėjų paradas išaugo iš kovotojų už piliečių teises eitynių.

Parado dalyviai paprastai stebina savo aprėdais arba juokeliais, tačiau keli jų siekia atkreipti dėmesį ir į politines ar socialines problemas.

Kai kurie parado dalyviai apsirengė tarytum tamponai, taip protestuodami prieš vyriausybės sprendimą apmokesdinti moterų higieninius produktus.

Viena platforma buvo padengta įvairiaspalviais "draugystės žiedais", atkartojančiais Olimpinius žiedus ir priminančiais, kad 2000 rugsėjį Sidnėjuje vyks Olimpinės žaidynės.

Kiti buvo apsirengę pačių sukurtais egzotiškais kostiumais. Du dalyviai vilkėjo tik tuščius vandens butelius, kurių jie prisirinko gėjų šokių šventėse.

Šis įvykis, pritraukiantis daugybę turistų, miestui atneša nemažai pinigų. Ekonominio poveikio tyrimas parodė, kad 1998 metais paradas atnešė 60 milijonų JAV dolerių pajamų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.