Šiauliuose apsišaudė automobilių vairuotojai

Šiauliuose antradienio vakarą dviejų automobilių vairuotojai santykius aiškinosi šūviais. Per incidentą žmonės nenukentėjo.
Apie 18 val. Šiauliuose, P. Cvirkos gatvėje 30-mečio E. P. vairuojamam automobiliui "Peugeot 405 GL" kelią užblokavo nenustatytos markės automobilis.

Iš šio automobilio išlipo jaunuolis ir iš nenustatyto ginklo ėmė šaudyti į E. P. automobilį, o vėliau kirviu išdaužė automobilio langų stiklus.

Kaip pranešė Vidaus reikalų ministerija, per užpuolimą iš automobilio "Peugeot 405 GL" išlipo trys keleiviai, ir vienas jų iš nenustatyto ginklo kelis kartus iššovė į užpuoliką, kuris įsėdo į savo automobilį ir nuvažiavo.

Žmonės nesužaloti.

Nukentėjusysis rašyti pareiškimą bei aiškini įvykio aplinkybes policijai atsisakė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (1)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.