Seniausias pasaulio vyras - JAV pilietis

Vienuose Jungtinių Valstijų senelių namuose gyvenantis 110 metų amžiaus bendžaminas harisonas Houlkomas (Benjamin Harrison Holcomb) yra seniausias pasaulio vyras, pirmadienį pranešė Gineso (Guinness) rekordų knygą sudarinėjanti kompanija.
B. H. Houlkomas yra metais ir 11 mėnesių vyresnis už britą Harį Holfordą (Harry Halford), kuris seniausiu buvo laikomas iki šiol.

1889 metų liepos 3 dieną Kanzaso valstijoje gimęs B. H. Houlkoumas dabar gyvena senelių namuose Karnegyje, Oklahomoje, kur jį globoja 3 iš 5 jo vaikų - 85 metų Lusilė (Lucille), 84 metų Liona (Leona) ir 80-metis Džonas (John). Beveik visą savo gyvenimą B. H. Houlkoumas nugyveno ūkininkaudamas Oklahomoje, o neseniai buvo susitikęs su prezidentu Bilu Klintonu (Bill Clinton).

Liona teigia, kad jos tėvo ilgaamžiškumo paslaptis yra ta, kad jis niekada neslopindavo savo jausmų.

Seniausias pasaulio žmogus dabar yra 114 metų Iva Moris (Eva Morris) iš Anglijos, o ilgiausiai išgyvenęs žmogus - 1997-ųjų rugpjūtį mirusi prancūzė Žana Luiza Kalman (Jeanne Louise Calment), kuri gyveno 122 metus ir 164 dienas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.