Seksualinis auklėjimas reikalingas!

Po 1996-aisiais federaliniu mastu patvirtinto "absoliutaus susilaikymo" auklėjimo, draudžiančio seksualinį auklėjimą mokyklose, pagaliau pasigirdo kitokie atgarsiai.
Naujoji apklausa parodė, kad dauguma amerikiečių visgi nori, jog vaikai mokykloje būtų supažindinami su visais (arba bent daugeliu) seksualinio gyvenimo faktais. 43% apklaustųjų išreškė norą dėl seksualinio auklėjimo aukštosiose mokyklose, o 84% pripažino, kad tokio auklėjimo reikėtų vidurinėse mokyklose. 70% respondentų visiškai nepritarė "absoliutaus susilaikymo" federalinei programai.

Kiti JAV Seksualinės informacijos ir auklėjimo tarybos pateikti tyrimai taip pat parėmė šią tendenciją: daugiau kaip 80% apklaustųjų teigiamai atsiliepė apie seksualinės informacijos skleidimo jaunimui poreikį, atmesdami įsisenėjusį požiūrį, kad tokia informacija sąmoningai skatina jaunuolių seksualinę veiklą.

Ką tai reiškia? Turbūt nieko labai stebėtino. Tik tiek, kad dauguma žmonių nori apsaugoti savi vaikus arba supranta, kad ir vadovaujančuų asmenų sprendimai ne visada būna racionalūs. Dar daugiau, jie pripažįsta, kad seksualinis auklėjimas yra toks pats svarbus, kaip ir kelių eismo taisyklių mokymasis norint gauti teises.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.