Schwarzeneggerio žmona išleido naują knygą

 (1)
Arnoldo Schwarzeneggerio (Arnoldo Švarcenegerio) žmona Maria Shriver (Marija Šraiver) parašė trumpą knygą, pavadintą "10 dalykų, kuriuos būčiau norėjusi žinoti prieš patekdama į realų pasaulį" (Ten Things I Wish I'd Known Before I Went into the Real World).
44 metų M. Shriver, su "Terminatoriaus" (Terminator) žvaigžde susituokusi 1986-aisiais, knygą parašė paraginta draugės Oprah Winfrey (Opros Vinfri). Oprah tokį pasiūlymą davė po Marios kalbos Šventojo Kryžiaus koledže Vusteryje.

Keturių vaikų motina televizijos žurnalistė M. Shriver knygoje savo vyro tiesiogiai nemini, bet rašo apie savo santuoką.

"Buvau įsimylėjusi daugiau nei 20 metų. Jis suprato, kad mano gyvenimas be jo yra toks pat svarbus, kaip ir su juo", rašoma knygoje.

"Jis sakė nesitikėti arba nemanyti, jog jis privalo padaryti mane laimingą. Pasinaudojau tuo, kad suartėčiau su vyru ir puoselėčiau mūsų santykius", rašo M. Shriver.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.