Saunos čempionatą laimėjo Suomijoje gimę švedai

Du Suomijoje gimę švedai laimėjo Švedijos nacionalinį saunos čempionatą, kuriame tiek vyrai, tiek moterys stengėsi kuo ilgiau išbūti iki 100 laipsnių įkaitusioje garų vonioje.
"Buvo karšta," teigė moterų čempionė Hilkka Liomi, saunoje išbuvusi 4 minutes 28 sekundes.

Tačiau jai tikrai bus dar karščiau, kai jis atstovaus Švediją Pasaulio saunos čempionate Suomijoje, kuriame varžybų lyderės ypač karštoje garų vonioje išbūną iki 13 minučių.

Ari Petroffas, gimęs Suomijoje, tačiau dabar gyvenąs pietų Švedijoje, antrą karą iš eilės iškovojo vyrų čempiono titulą, saunoje išbuvęs 5 minutes ir 10 sekundžių.

Beje, Suomijoje gyvuoja daug aktyvesnė 'saunos' kultūra nei Švedijoje, o beveik kiekviename suomių name yra įrengta nedidelė sauna.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.