Samanthos Fox patėvis bus penkeriais metais jaunesnis už ją pačią

 (3)
Kaip šeštadienį pranešė Londono bulvarinis laikraštis "The Sun", modelis ir daininkė Samantha Fox labai džiaugiasi tuo, kad jos 53-ejų metų motina žada ištekėti už 28-ių metų jaunikio.
Samantha Fox
"Aš tikrai nenorėčiau, kad koks nors kretantis senas vyriškis pasirodytų mano gyvenime ir paprašytų jį vadinti tėvu," teigė Fox, kuri 9 dešimtmetyje Britanijoje buvo labai populiari.

Carole Fox ir Paulas Pariseris, aktorius iš Rytinio Londono, planuoja prabangias vedybas Las Vegase. "Aš paprastai susitikinėju su jaunesniais vyrais ir tik kartelį ėjau į pasimatymą su savo bendraamžiu. Jis vilkėju marškinius su atviru kaklu, todėl pamačiusi visus tuos pilkus plaukus ant jo kūno, iš karto pamaniau, kad tai ne man," prisipažino Carol Fox.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.