Rygoje buvo švenčiamas Lenino gimtadienis

 (2)
Susirinkę klausėsi Lenino kalbų, taip pat padėjo gėlių vietoje, kur anksčiau stovėjo paminklas, o šiuo metu yra velykinė dekoracija - didžiulis kiaušinis.

Keli žmonės iškėlė plakatus su užrašais rusų kalba: "Vladimiras Iljičius Leninas - socialistinės revoliucijos genijus ir pirmos nepriklausomos Latvijos įkūrėjas". Kai kurie pensininkai šventės proga pasipuošė pionieriškais kaklaraiščiais.

BNS korespondentui paklausus, kas yra renginio organizatorius ir, ar jis sankcionuotas, dalyviai atsakė, jog jį organizavo "Leninas, jo giminės ir visi, kas čia susirinko jo 130-mečio proga".

Iš kitos gatvės pusės įvykius stebėjo trys policininkai.

Šis renginys jau tapo tradicija, nes ir pernai per Lenino gimimo dieną jo gerbėjai su gėlėmis ir plakatais susitiko toje pačioje vietoje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.