Rusų, britų ir Izraelio šnipai - geriausi

Rusijos Saugumo tarybos (ST) vadovas Sergejus Ivanovas pagyrė Didžiosios Britanijos ir Izraelio šnipus, sakydamas, jog jie, kaip ir rusų žvalgybininkai, yra geriausi agentai pasaulyje.
Tuo tarpu Jungtinių Valstijų šnipai turi per daug pinigų ir yra išpaikinti, sakė S. Ivanovas, kuris yra išrinktojo prezidento Vladimiro Putino patarėjas.

Į laikraščio "Argumenty i fakty" klausimą, kurios šalies agentai geriausi, I. Ivanovas atsakė - "mūsų, britų ir Izraelio".

Pasak jo, "britų kontržvalgyba turi puikią mokyklą ir tradicijas, jie labai gerai parengia savo agentus".

Izraelio agentai gali naudotis viso pasaulio žydų pagalba. Žydai nepasiduos įkalbinėjimams išduoti agentą, sakė S. Ivanovas.

"Amerikiečiai turi per daug pinigų. Dėl to jiems ima rodytis, kad pasaulyje viską galima nusipirkti, o savo galva naudotis nėra reikalo", sakė S. Ivanovas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.