Rusijos kosminė stotis "Mir" gali tapti kosminiu kurortu

 (2)
Galų gale Rusijos kosminė stotis "Mir" taps prabangiu kurortu, skriejančiu orbita 200 km virš žemės.
Tai ne fantazija. Grupė investuotojų pasirašė 20 mln. dolerių sutartį išsinuomoti senstančią stotį "Mir" ir paversti ją nežemišku atostogų kampeliu bei komercine laboratorija.

"Kovo mėnesį mes siunčiame misiją pastuksenti į duris, uždegti šviesas ir pažiūrėti, kaip ten viskas klojasi. Tai rizikinga užmačia, bet mes jaučiamės tvirtai", pareiškė bendrovės "MirCorp" prezidentas Jeffrey Manberis (Džefris Menberis). Šiai bendrovei priklauso minėtas sumanymas.

Tačiau kosminės atostogos atsieis nepigiai. Apsilankymas stotyje turistams kainuos po 20 mln. dolerių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (3)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.