Rusijos gyventojai praranda humoro jausmą

Atitinkamai nuo 31 proc. prieš dvejus metus iki 36 proc. šiemet padaugėjo Rusijos piliečių, kurie nenori papokštauti su savo draugais ir artimaisiais. Negalėjo atsakyti į šį klausimą 1998 metais 9 proc. Rusijos gyventojų ir 7 proc.- šiemet.

Tai penktadienį pranešė Rusijos viešosios nuomonės tyrimo centro darbuotojai. Duomenys gauti, apklausus 1600 suaugusių Rusijos gyventojų Juoko dienos išvakarėse šiemet ir per apklausą 1998 metų kovo pabaigoje.

Labiausiai nusiteikę juokauti studentai ir moksleiviai, darbininkai, įvairių lygių vadovai ir apskritai vyrai, jaunesni nei 40 metų asmenys, turintys vidurinį išsilavinimą ir gana aukštas pajamas - daugiau kaip 1 tūkst. rublių per mėnesį kiekvienam šeimos nariui.

Mažiau linkę pokštauti šią dieną pensininkai, benamiai ir apskritai moterys, vyresni nei 40 metų asmenys, turintys mažesnį nei vidurinį ir aukštąjį išsilavinimą bei mažas pajamas - iki 300 rublių.

27 proc. Rusijos gyventojų šiais metais pranešė, kad, jų nuomone, jie turi daug humoro jausmo, 51 proc. - šiek tiek, o 12 proc. - mažai. Prisipažino, kad neturi humoro jausmo 4 proc. apklaustųjų, o 6 proc. negalėjo atsakyti į klausimą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Panda tuščiai laiko nešvaisto - daro atsilenkimus (2)

Neįtikėtinai miela panda gulėdama bambukų pataluose daro atsilenkimus. Neįprasti gyvūno judesiai patraukė lankytojų dėmesį.

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.