Rudenį bus populiarūs kostiumai

 (1)
Po mados kolekcijų pristatymo Milane turbūt tvirtai galima teigti, kad 2000-ųjų rudenį bus labai populiarūs kostiumai.
Jie tiks visiems ar visoms – tiesūs ar klostuoti sijonai, 5 dešimtmečio stiliaus švarkeliai, 8 dešimtmečio kostiumėliai su kelnėmis, smokingai...

Panašu, kad naujosios kartos moteris, išaugusi apsupta 10 dešimtmečio utilitarizmo bei mieščioniško stiliaus, dabar turėtų atrasti malonumą puoštis, pajusti tą pasitikėjmą ir jėgą, kurią suteikia nepriekaištingi pasiūti drabužiai.

Kita vertus, negalima sakyti, kad nelieka vietos žaismingumui. Milano madų scenoje žiūrovai išvydo ir disko stiliaus bei permatomo šifono suknelių.

Taigi apsirenkite savo naująjį kostiumėlį, ant plonos kokteilių vakaro suknelės užsimeskite spalvotą kailį, derinkite ir maišykite...

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.