Roberts liemenėlė paskatino kurti ir vyrų apatinius su įdėklais

Liemenėlė, dvigubai padidinusi Julios Roberts (Džulijos Roberts) krūtinės apimtį naujausiame jos filme, paskatino kurti išsikišimus paryškinančius apatinius ir vyrams.
Julia Roberts
Filme "Irin Brokovič" (Erin Brockovich), kuris Didžiojoje Britanijoje pradedamas rodyti penktadienį, J. Roberts dėvi liemenėlę "Ultimo", į kurią įsiūti gelio įdėklai.

Į liemenėles siuvančią Glazgo kompaniją MJM jau skambina daugybė vyrų, norinčių užsakyti šį drabužį savo žmonoms.

Po filmo premjeros Amerikoje suklestėjus liemenėlių prekybai, kompanija planuoja siūti glaudes ir maudymosi kelnaites vyrams su analogiškais įdėklais. "Turime daug naujų idėjų, kurios nustebins mūsų konkurentus", sakė kompanijos darbuotoja Michelle Mone (Mišelė Mon). Dėl liemenėlės pateikimo rinkoje buvo ilgai dvejota. "Daug kartų vos nepasidaviau", sakė M. Mone.

Kitą mėnesį pasirodys jos naujausiomis technologijomis sukurti maudymosi kostiumėliai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.