Rio de Žaneire šlapimo kvapą užgoš braškių aromatas

Rio de Žaneiro, turistų mekos Brazilijoje, vadovai griebiasi braškių aromato kvepalų tam, kad nuslopintų nemalonų kvapą paplūdimyje, kuris “tampa viešuoju tualetu”.
“Mes ketiname išpurkšti šiuose kvepalus visuose 850 miesto kvartalų. Taigi, vietoj šlapimo kvapo dabar mieste tvyros braškių aromatas,” teigė Vicene Cantinis, Rio de Žaneiro Parkų ir sodų fondo vadovas.

Beje, prieš kelias savaites kvepalai, kurių aromatas turėtų išsilaikyti šešis mėnesius, jau buvo išbandyti prie kelių senamiesčio paminklų, prie kurių ypač dažnai ‘sustoja’ alaus mėgėjai, eidami namo iš aplinkinių barų.

“Atrodo, kad kvepalai suveikė. Netgi turistai užuodė nuostabų braškių kvapą,” pridūrė Cantinis.

Miesto vadovai iki šių metų pabaigos ketina įrengti tualetus visuose parkuose bei aikštėse, tačiau pripažįsta, kad tai visgi neišspręs problemos.

„Tiesiog neįmanoma sustabdyti besilinksminančių žmonių, kurie ieško pirmo pasitaikiusio paminklo, medžio ar kampo tam, kad nusilengvintų,” pasakojo Cantinis, pridurdamas, kad tūkstančiai benamių ir gatvėje gyvenančių vaikų dar labiau apsunkina problemos sprendimą.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.