Rekordinį aukso puodą pasidalys du žaidėjai

Du loterijos laimėtojai iš Mičigano ir Ilinojaus - vienas pirmą kartą dalyvavęs žaidime - pasidalys rekordinį JAV istorijoje 336 mln. JAV dolerių loterijos "Big game" aukso puodą, trečiadienį pranešė loterijos organizatoriai.
Laimingieji skaičiai buvo ištraukti antradienį vakare Atlantoje, o trečiadienį paaiškėjo, kad prizą laimėjo žmogus, pirkęs loterijos bilietą parduotuvėje "Mr. K's Party" Šelbio priemiestyje, esančiame apie 24 km į šiaurę nuo Detroito.

Ilinojuje laimingas bilietas buvo parduotas į šiaurę nuo Čikagos esančio Leik Ciūricho "Sweeney's" maisto gaminių parduotuvėje.

Mičigano loterijos pareigūnai sakė, kad su jais trečiadienį susisiekė prisistatyti nepanoręs asmuo, kuris pateikė bilietą su laimingais skaičiais.

Melvinas Kasabas (Melvin Kassab), kurio tėvui Džordžui (Georg) priklauso "Mr. K's", sakė prisimenąs laimingo bilieto pirkėją.

"Aš atsimenu, kaip pardaviau jam bilietą", sakė 23 metų M. Kasabas. "Nusipirkęs bilietą, jis man prisipažino niekad anksčiau nežaidęs loterijoje. Aš jam pasakiau: "Žinai, ką? Laimi kaip tik tie, kurie niekad nežaidžia".

Mičigano loterijos pareigūnai sakė, kad laimingas bilietas buvo parduotas pirmadienį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.