Rašytoja bus palaidota kartoniniame karste

 (2)
Populiariausia meilės romanų autorė Barbara Cartland (Barbara Kartland), mirusi sekmadienį, eidama 98 metus, vykdant jos valią, bus palaidota trečiadienį savo sodyboje kartoniniame karste. Tai pareiškė jos artimiausi giminaičiai.
Garsioji rašytoja, daugiau kaip 700 sentimentalių meilės istorijų su visada laiminga pabaiga autorė, prašė ją palaidoti prie sodyboje augančio didžiulio ąžuolo, kurį pasodino karalienė Elizabeth I (Elzbieta I) 1550 metais. Karstas turi būti kartoninis, kad nepakenktų šiam medžiui ir visai aplinkai.

Rašytojos, pagarsėjusios savo ekscentrišku būdu ir šokiruojančiais drabužiais, knygos išleistos 36 pasaulio kalbomis iš viso daugiau kaip 1 mlrd. egzempliorių tiražu.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.