Putino romanui sutrukdė intrigos

Iki vedybų su kaliningradiete Liudmila Škrebniova Rusijos išrinktasis prezidentas Vladimiras Putinas turėjo romaną.
Tai V.Putinas papasakojo knygoje "Iš pirmų lūpų. Pokalbiai su Vladimiru Putinu", kurią galima perskaityti internete adresu: http://www.vagrius.com.

Prieš ketverius metus iki vedybų jį buvo pirmą kartą įsimylėjęs. Sutrukdė intrigos.

"... Mes jau buvome padavę pareiškimus. Viskas buvo paruošta. Abiejų tėvai buvo viską supirkę - žiedus, kostiumą, suknelę... Tai buvo vienas sudėtingiausių gyvenimo sprendimų. Labai buvo sunku. Atrodžiau kaip paskutinis niekšas. Bet aš nusprendžiau, kad geriau vis dėlto dabar negu paskui kankintųsi ir ji, ir aš", sakė V.Putinas.

Jis apsisprendė atsakyti savo mylimajai ir neiti tuoktis.

"Aš, žinoma, niekur nepabėgau, aš pasakiau jai visą tiesą, viską, ką, mano nuomone, reikėjo pasakyti... Sudėtinga istorija. Taip išėjo. Buvo iš tikrųjų sunku".

Devintojo dešimtmečio pradžioje Liudmila Škrebniova dirbo stiuardese Kaliningrado aviacijos būryje. Kartą pagal kelialapį ji poilsiavo Leniningrade (dabartiniame Sankt Peterburge). Ten Arkadijaus Raikino koncerte ji susipažino su V. Putinu. Liudmilai buvo 24 metai. Netrukus ji persikėlė gyventi į Leningradą ir įstojo į Leniningrado valstybinį universitetą.

1983 metų liepos 28 dieną išrinktasis prezidentas ir Rusijos pirmoji ponia susituokė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.