"Protingos kortelės" išradėjas atsidūrė kalėjime

Dar vienoje byloje susijusioje su elektronine komercija Paryžiaus programuotojui yra pateikiami kaltinimai dėl neteisėto prekių ir paslaugų įsigijimo, pasinaudojus namie pagaminta "protinga kortele", kreditinės kortelės dydžio plastikine kortele su įterptu kompiuteriniu mikroprocesoriumi.
Kaltinamasis Serge Humpich tegia, kad su šia kortele jis įsigijo tik 10 Paryžiaus metro bilietų ir tai tik po to, kai "Cartes Bancaires" banko, kurio išduodamas korteles kaltinamasis nukopijavo, atstovai paprašė jo advokato įrodyti, kad jis iš tikrųjų pralaužė apsaugos sistemą Tokiu būdu Humpich bandė parduoti bankui savo naująjį išradimą už 1.5 milijonus dolerių, tačiau vietoj dosnaus atlygio buvo apkaltintas neteisėtu įsilaužimu į automatinę sistemą. Jam gresia 7 metai kalėjime ir 5 milijonų frankų bauda Įsilaužėlio advokatas teigia, kad jo ginamasis turėtų gauti nors tam tikrą kompensaciją už keturis metus sudėtingo darbo norint įveikti "skaitmeninį parašą" - unikalią identifikuojančią informaciją skirtą elektroniniams dokumentams ir finansinėms operacijos autentikuoti.
www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.