Prostitutės imunitetas gali padėti įveikti AIDS

 (2)
Dabar Oksfordo universiteto vadovaujami mokslininkai jos imuniteto pagrindu bando sukurti vakciną. Su ja tikimasi sustabdyti epidemiją, nuo kurios vien Centrinėje Afrikoje mirė daugiau kaip 16 mln. žmonių. Iki 2000 metų pabaigos šia liga gali užsikrėsti dar 33 mln. žmonių.

47 metų sekso darbininkė gyvena Kenijos sostinėje Nairobyje. Ji yra sirgusi daugeliu kitų lytiniu keliu plintančių ligų. Moteris mano, kad jos imunitetas AIDS yra Dievo dovana.

Gydytojai mano, kad prostitutės imunitetas glūdi ląstelėse, kurios dėl nuolatinio sąlyčio su infekcija tapo atsparios ŽIV. Tokį imunitetą turi dar 30 kitų Nairobio prostitučių.

Didžiosios Britanijos vyriausybė ir "Microsoft" pirmininkas Billas Gatesas (Bilas Geitsas) skyrė vakcinos projektui daugiau kaip 48 mln. dolerių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.