Pristatyta "kailinė" Johno Galliano kolekcija

Vasario 29-ą dieną Christiano Dioro madų namuose ir vėl buvo pristatyta naujausia madų kolekcija.
Po įpatingo pasisekimo sulaukusios paskutinės kolekcijos dizaineris Johnas Galliano šį kartą visus nudžiugino "kailiniu ir odiniu" šou. Iš tikrųjų, kailio čia buvo daug: nuo storų sabalo ar šinšilo kailinių iki trumpų audinės kailio milinių.

Tankiuose megztiniuose, kuriuos manekenės vilkėjo kartu su stručio odos sijonais bei aptemptomis kelnėmis, taip pat buvo įpintos odinės atraižos. Tuomet, kai nebuvo naudojamas natūralus kailis, ant šifono ar šiurkščios medvilninės medžiagos galima buvo pastebėti atspaustas tipiškus gyvūnų kailių ornamentus.

Netgi "The Christian Dior Daily", specialiai kolekcijos pristatymui išleistas laikraštis, buvo atspausdintas ant šifono, odos bei išvirkščios kailių pusės.

Nuotaika šiek tiek sušvelnėjo pristatant kaprizingas nenudailintas sukneles. Kolekcijos pabaigoje sužavėjo nuostabių formų juodi arba švelniai rožiniai nėriniai bei lengvos šifoninės suknelės.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.