Princo Williamo gimtadienis pažymimas specialiais pašto ženklais

Didžiajai Britanijai priklausančios Džersio salos paštas ketvirtadienį paskelbė išleisiąs pašto ženklų seriją, skirtą 18-ajam princo Williamo (Viljamo) gimtadieniui.
Pašto ženklais norima pavaizduoti entuziazmą gyvenimui, kuris trykšta iš simpatiškojo, bet rimtai į ateities pareigas žiūrinčio princo.

Ženkluose Williamas bus pavaizduotas su slidininko kepure ir akiniais snieguotų kalnų fone, fejerverkų fone, polo varžybose ir Karnarvono pilyje, kur jo tėvui Charlesui (Čarlzui) buvo suteiktas Velso princo titulas.

Karnarvono pilį grafikas Williamas Wallas (Viljamas Volas) pasirinko norėdamas pavaizduoti princo, kaip būsimo karaliaus, likimą.

Vienas pašto ženklas kainuos 75 pensus (4,8 lito) ir jį bus galima klijuoti tik ant laiškų, kurie siunčiami iš Džersio. Ženklai bus pradėti pardavinėti birželio 21 dieną, per princo Williamo gimtadienį.

Džersio sala yra prie Prancūzijos krantų.

Užsisakyti laišką su ženklu iš Džersio pašto galima interneto adresu www.jerseypost.com.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.