Princo gimtadieniui skirtame pašto ženkle - klaida

Džersio pašto viršininkai raudonavo iš gėdos, kai buvo priversti pripažinti, jog ant pašto ženklo, skirto princo Williamo (Viljamo) 18-os metų sukakčiai, pavaizduota ne ta Velso pilis.
Viename iš keturių pašto ženklų, kuriuos planuoja išleisti Džersio paštas, turėtų būti pavaizduota Kernarfono pilis Šiaurės Velse, kur princui Charlesui (Čarlzui) buvo suteiktas Velso princo titulas. Ženklą piešęs grafikas per klaidą panaudojo artimiausios Bomorio pilies iliustraciją.

"Žinoma mes labai sutrikę, nes viešai paskelbta, kad ženkle pavaizduota Kernarfono pilis", apgailestavo Džersio pašto atstovas.

Džersio paštas, kuris planavo išleisti pašto ženklą birželio 21 dieną, sulaukė nemažai skambučių iš Velso, kai vietos laikraštyje buvo išspausdinta ženklo nuotrauka.

"Šiuos ženklus pagaminti reikia pusantrų metų, todėl mes nusprendėme neatsisakyti planų", teigė atstovas.

Ženkluose taip pat pavaizduotas slidinėjantis bei polą žaidžiantis princas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.