Princo draugė šeimininkaus karalių rūmuose

Ilgametė britų sosto įpėdinio princo Charleso mylimoji Camilla Parker-Bowles netrukus Bakingemo rūmuose perims šeimininkės funkcijas. Kaip antradienį rašė laikraštis "The Daily Telegraph", birželio 22-ąją ji rūmuose sveikins apie 100 svečių, kuriuos pasikvietė Charlesas.
Didžiosios Britanijos karalienės Elizabeth II tą dieną rūmuose nebus, tačiau ji sutiko, kad Camilla priiminėtų svečius.

Ši žinia dar labiau sustiprino spėliojimus, kad princo draugė pamažu bus priimta į karališkąją šeimą.

Šeštadienį karalienė pirmą kartą per 20 metų vėl kalbėjo su C.Parker-Bowles. Jų susitikimą plačiai aptarinėjo britų visuomenė.

Karalienė kaltina Camillą sužlugdžius princo Charleso ir 1997 metais autoavarijoje žuvusios princesės Dianos santuoką.

"The Daily Telegraph" teigimu, gali būti, kad karalienė Camillą kartu su sosto įpėdiniu vasarą pakvies pasisvečiuoti Škotijos Balmoralo pilyje.

"Lietuvos rytas"
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.