Princas Andrew įsimylėjęs australę blondinę

Antrasis karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) sūnus su ja susipažino vasario mėnesį, tuoj po savo 40-ojo gimtadienio, ir dabar yra "įsimylėjęs iki ausų", rašė laikraštis, remdamasis nenurodytu šaltiniu.

"Andrew labai, labai domisi Emma. Nors ji kiek mažiau susižavėjusi, jie labai dažnai vienas su kitu matosi... Ji pradeda ketvirtą dešimtį, yra labai patraukli ir guvi. Bet svarbiausia - ji juokiasi iš visų baisių jo sąmojų!", sakė laikraščio informatorius.

Anksčiau šiais metais britų žiniasklaida rašė, jog Andrew palaiko romantišką ryšį su buvusia "Wonderbra" manekene Caprice Bourret (Kapris Burė), o kiek vėliau - su prancūze golfo mėgėja Audrey Raimbault (Odri Renbo).

Andrew ir Jorko hercogienės santuoka iširo 1992 metais, o 1996-aisiais jie išsiskyrė. Buvę sutuoktiniai, dabar gyvenantys skirtinguose princui priklausančių Saninghil Parko rūmų, esančių netoli Londono, sparnuose, ir toliau palaiko gerus santykius, rūpindamiesi savo dviem dukterimis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.