Prieš skyrybas - pasimylėti

 (1)
32 metų namų šeimininkė iš Zambijos teismui sakė, kad prieš išsiskirdama su vyru, dar norėtų paskutinį kartą su juo pasimylėti, antradienį rašė vietos laikraščiai.
Goretti Muyutu (Goreti Mujutu) Aukštajam Čingolos miesto teismui teigė, kad pagal genties tradiciją jos 35 metų vyras Johnas Sakapenda (Džonas Sakapenda) privalo pabūti "partneriu seksualinėje sueityje". Tik po to gali būti svarstomos skyrybos.

Tačiau J. Sikapenda sakė, kad žmona negyveno namuose kelis mėnesius ir jis nepildysiąs jos noro, nes ji galėjo užsikrėsti ŽIV.

Zambijoje gyvena 9 mln. 19-49 metų amžiaus žmonių, o 20 proc. jų užsikrėtę ŽIV ar serga AIDS.

Teisėjai atsisakė patenkinti G. Muyutu norą, nes aišku, kad pora nebemyli vienas kito. Po teismo sprendimo sutuoktinius išskirti G. Muyutu apsiverkė.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (3)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.