Prezidentūros paparacis - Petras Malūkas

 (2)
Petras Malūkas
© "Lietuvos žinios"
Balandžio 1-sios, melagių dienos, proga Prezidentūros surengtam paparacių konkursui "Pro akutę" buvo pateikta apie 50 fotografijų, kuriose prezidentas Valdas Adamkus užfiksuotas netikėtose situacijose ir pozose.

P. Malūko fotografija "Pankas", kurioje V. Adamkus įamžintas susitikimo su Lenkijos prezidentu metu - vėjo draikomi prezidento plaukai primena gatvės panko šukuoseną.

"Mums labai patiko prezidento šukuosena, sušiaušti plaukai, patenkintas veidas", BNS korespondentui sakė prezidento fotografė Džoja Barysaitė.

Pasak jos, pagrindiniai konkurso kriterijai buvo nesurežisuota, nepozuota, momentinė, netikėta, juokinga, bet ne vulgari ar negraži nuotrauka.

Antroji vieta skirta dienraščio "Respublika" fotografui Renatui Neverbickui už nuotrauką "Kas tas galvos skausmas?".

Trečiosios vietos laureatu pripažintas agentūros INNA fotografas Andrius Petrulevičius už fotografijų ciklą "Alma, Valdas ir šuo".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Australijoje voras antrą kartą per pusmetį įkando vyrui į varpą (29)

Australijoje statybininkas, prieš pusmetį patekęs į ligoninę, kai jam į varpą įkando nuodingas voras, vėl atsidūrė dėmesio centre. Kaip praneša BBC, antradienį voras vėl įkando nelaimingajam į penį, beje, į beveik tą pačią vietą.

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (9)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.