Presbiterijonai palaimins gėjų "dvasines sąjungas"

 (29)
JAV Presbiterijonų bažnyčios aukščiausiasis teismas trečiadienį nusprendė, kad vietinės kongregacijos turi teisę palaiminti gėjų "dvasines sąjungas".
Vienoje iš kelių su gėjais susijusių bylų, kurias svarstė Presbiterijonų bažnyčios teismas, buvo nuspręsta, kad bažnyčiose galima atlikti gėjų sąjungos palaiminimo ceremonijas, tačiau gėjai jokiu būdu neturi būti akcentuojami kaip sutuoktiniai. Visoms presbiterijonų bažnyčioms buvo nurodyta aiškiau atskirti ribą tarp vedybų ir paprasto palaiminimo.

Antroji byla buvo susijusi su homoseksualiu, dvasininku besiruošiančiu tapti vyriškiu, kuris teigė nesilaikysiąs celibato. Buvo nuspręsta ir toliau jam leisti ruoštis kunigystei, tačiau nuspręsta, kad prieš įšventinimą į kunigus jo 'gyvenimo būdas' turės būti dar kartelį apsvarstytas.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (7)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.