Prasidėjo tarptautinis prostitučių festivalis

 (7)
Iki birželio 5 dienos Berlyne vyks 1-asis tarptautinis prostitučių festivalis, kurio tikslas - aptarti šios profesijos atstovių problemas, tarp jų - socialinį ir profesinį statusą, pensijas.
Paskutinę festivalio dieną vyks politinė diskusija, į kurią pakvieti Bundestago deputatai ir Vokietijos šeimos reikalų ministras.

Nebus pamiršti ir žemiškesni reikalai - savigynos pratybos bei dalijimasis patirtimi, pavyzdžiui, diskusija apie seksualinį darbą kaip kultūros ir meno apraišką.

Kaip ir dera, festivalis prasidėjo skandalu. Atidarymą ketvirtadienį vakare ketinta surengti vienoje miesto bažnyčių, bet paskutinę akimirką dvasiškiai uždraudė tokią prostitučių akciją ir jos vėl atsidūrė gatvėje.

Festivalį kritikavo įvairios asociacijos, vykdančios prostitučių reabilitacijos programas ir padedančios joms mesti savo amatą. Teigiama, kad prostitucijos legalizacija bei jos, kaip profesijos, pripažinimas naudingas tarptautinėms nusikaltėlių organizacijoms, seksualiai išnaudojančioms moteris.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.