Prancūzų vyriškumo įrodymai – patys didžiausi

 (268)
Vyras tik su apatiniais
© Corbis/Scanpix

Prancūzų vyrų peniai yra patys ilgiausi pasaulyje. Ispanijos bendrovės „Andromedical“ mokslininkai nustatė, kad vidutinis prancūzo penis erekcijos būsenoje yra 15,2 cm ilgio.

Antroje vietoje – italai, kurių pasididžiavimo ilgio vidurkis yra 14,5 cm.

Britai atsilieka nuo pasaulio vidurkio (13,5 cm) – jų penių vidutinis ilgis yra 12,5 cm.

Mažiausi peniai – Indijos ir Pietų Korėjos vyrų (atitinkamai 9,5 ir 9 cm).

www.DELFI.lt
 
268
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Pikantiškos naujienos

Išvysk Londoną erelio akimis (3)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 16:11
Išvysk Londoną erelio akimis
Tarptautinę erelių išsaugojimo programą vykdantys specialistai nusprendė parodyti Londoną erelio akimis. Paukštis buvo aprūpintas nedidele vaizdo kamera ir paleistas paskraidyti virš Jungtinės Karalystės sostinės. Iniciatoriai teigia, kad ši kampanija skirti atkreipti visuomenės dėmesį į šių nykstančios rūšies plėšriųjų paukščių išsaugojimo svarbą.

Nufilmuota: žurnalistas neišvengė smūgio su riedlente per galvą (9)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 11:06
Nufilmuota: žurnalistas neišvengė smūgio su riedlente per galvą
Televizijos kanalo „Channel Seven“ žurnalistas Mike‘as Amoras, filmuodamas reportažą Veniso paplūdimyje, Kalifornijoje, esančiame riedlenčių parke, netikėtai sulaukė smarkaus smūgio riedlente.Staiga jam tiesiai į galvą smogė vieno triuką atliekančio riedlentininko lenta. Smūgio į pakaušį būta tikrai stipraus.M. Amoras nepasimetė ir baigė reportažą. Per 25 darbo metus žurnalistas profesionalas rengė pranešimus iš karščiausių taškų Haityje, Indonezijoje ir Niujorke, iš kur pasakojo Rugsėjo 11-osios teroristinius išpuolius.

Kinas pasiekė rekordą – sukosi 14 valandų (4)

2014 lapkričio mėn. 20 d. 11:29
Kinas pasiekė rekordą – sukosi 14 valandų
Jaunas vyras iš Kinijos pasiekė neoficialų pasaulio rekordą – toje pačioje vietoje nesustodamas sukosi 14 valandų. Jis pasakė, kad po tokio išbandymo jam net neapsvaigo galva. Duanas Huanas naująjį rekordą pasiekė Sisiango mieste, Kinijos Henano provincijoje. Suktis jis pradėjo aštuntą ryto, o besisukdamas skaitė knygas ir siuvinėjo kryželiu, kad nebūtų nuobodu.

Rusų moksleivis po smūgio elektra tikina įgijęs supergalių (22)

2014 lapkričio mėn. 18 d. 15:05
Kolia Kriagliačenka
Rusijos Omsko srityje berniukas po smūgio elektra tikina įgijęs supergalių.

Maskvoje jau veikia viena iš didžiausių čiuožyklų Europoje (8)

2014 lapkričio mėn. 17 d. 13:15
Maskvoje jau veikia viena iš didžiausių čiuožyklų Europoje
Maskvos Gorkio parką užtvindė čiuožėjai – penktadienį Rusijos sostinėje pradėjo veikti viena didžiausių čiuožyklų visoje Europoje. Čiuožyklos po atviru dangumi plotas – net 18 tūkst. kvadratinių metrų. Joje pritaikyta speciali dirbtinio šaldymo technologija, leidžianti ja naudotis net ir tada, kai termometro stulpelis šokteli į viršų.