Prancūzas mėgina atgauti teismo konfiskuotą kojos protezą

Vienas prancūzas mėgina atgauti savo kojos protezą, kuris buvo konfiskuotas ir už 10 dolerių (40 litų) parduotas aukcione, siekiant padengti jo skolas, kol jis atlieka bausmę kalėjime už narkotikų gabenimą, sakė jo advokatas.
Dirbtinė Enrique Vilageliu (Enrikės Vilaželiu) koja ir ramentai kartu su kitu jo turtu buvo konfiskuoti ir parduoti, o už gautus 4 220 dolerių (16 880 litų) buvo padengtas įsiskolinimas už nuomą, naujienų agentūrai "Reuters" sakė jo advokatas Christianas Etelinas (Kristianas Etelinas).

"Tai lyg žmogaus padalijimas ", sakė Ch. Etelinas. Jis teigė užginčijęs aukcioną kaip neteisėtą, teigdamas, jog dirbtinė galūnė turi būti traktuojama kaip nekonfiskuotina nuosavybė.

E. Vilageliu, atliekančiam aštuonerių metų bausmę kalėjime, buvo pagamintas kitas protezas, tačiau jis tvirtina, kad ankstesnis buvo kur kas patogesnis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.