Praėjusių metų "Eurovizijos" nugalėtoja šiemet ją ignoruoja

Pernai "Eurovizijos" konkursą laimėjusi švedė pareiškė ignoruosianti šių metų konkursą dėl ginčo su organizatoriais, penktadienį pranešė dienraštis "Expressen".
"Jie tik norėjo, kad aš įteikčiau gėlių puokštes. Bet aš nesu gėlių mergaitė. Jei jie to nori, gali paskambinti "Miss Švedija", sakė Charlotte Nilsson (Šarlotė Nilson).

1999 metais Ch. Nilsson Jeruzalėje rengtą konkursą laimėjo atlikusi dainą "Take me to your heaven". Pagal "Eurovizijos" taisykles, 2000 metų konkursas turi būti surengtas Švedijoje. Gegužės 13 dieną jis vyks Stokholmo komplekse "Globe".

"Aš nenoriu verkšlenti, tačiau šou Švedijoje bus surengtas todėl, kad aš pernai laimėjau. Natūralu, kad aš noriu kaip nors programoje", sakė Ch. Nilsson.

Jos teigimu, nepavykus susitarti dėl jos vaidmens su šių metų konkurso organizatoriais iš Švedijos televizijos, ji nusprendė kitą savaitę išvykti į Los Andželą.

Švedijos televizijos pramoginių laidų vadovas Svante Stockseliusas (Svantė Stokseliusas) sakė apgailestaująs, kad Ch. Nilsson negalės dalyvauti.

"Atsisakydama ji daro klaidą, tačiau konkursas ir nėra rengiamas didinti jos įrašų pardavimą", pridūrė S. Stockseliusas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.