"Posh Spice" sūnaus gimtadienį pavers cirko vaidinimu

Posh Spice
Sutuoktinių pora, garsėjanti skandalingu gyvenimo būdu, pomėgiu greitiems automobiliams, prabangiems drabužiams bei šampano pobūviams, pasisamdė klounų trupę, kurios pasirodymas su cirko gyvūnėliais turėtų nustebinti jųdviejų atžalą.

Pobūvis vyks viešbutyje netoli garsiosios poros namų. Į jį sukviesta maždaug 100 svečių, kurių dauguma yra suaugusieji.

Pasak laikraščio "The Sun", sutuoktinių pora, kurią šią savaitę žurnalas "Hello" praminė Britanijos "naujaisiais karaliais", jau užsakė 25 kambarius už 160 svarų sterlingų parai, kad jų svečiai galėtų visą naktį praleisti viešbutyje.

Tačiau, nepaisant išlaidų ir ilgo svečių sąrašo, poros draugai tvirtino, kad tai bus šeimos šventė.

"Tai greičiausiai nebus kažkoks triukšmingas pobūvis, - laikraštis citavo vieną poros draugų, - o greičiau šeimos šventė".

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.

Australijoje A. Hitlerio kostiumą vilkintis moksleivis pasirodė renginyje, kuriame dalyvavo žydų vaikai (25)

Vienas australų moksleivis, persirengęs Hitleriu, laimėjo prizą už geriausią kostiumą renginyje, kuriame dalyvavo ir žydų vaikai.

Neįtikėtina kraujomaiša: suimta moteris, iš pradžių susituokusi su savo sūnumi, o paskui – su dukterimi (55)

Oklahomos valstijoje suimtos motina ir duktė, kaltinamos kraujomaiša. 43 metų Patricia Spann ir 25 metų Misty Spann susituokė šių metų kovo mėnesį Komančio apygardoje, praneša JAV televizijos kanalas KFOR, remdamasis teismo posėdžių protokolais.