Popmuzikantų apdovanojimo vakarą ves Collinsas

Britų roko veteranas Philas Collinsas (Filas Kolinsas) trečiadienį išrinktas Europos platininių apdovanojimų vakaro vedėju.
Phil Collins
Platininiais apdovanojimais pagerbiami muzikantai, kurių įrašų kopijų Europoje parduota milijonas ar daugiau. Tad šiais apdovanojimais yra pagerbiami tie, kurių muzika skirta plačiai ir įvairialypei rinkai, sakė apdovanojimų komiteto pirmininkas Paulas Russellas (Polas Raselas).

Teikimo ceremonija įvyks liepos 13 dieną Briuselyje, o apdovanojimus pristatyti sutiko Europos Komisijos (EK) pirmininkas Romano Prodi (Romanas Prodis).

Per pastarąjį dešimtmetį Europos muzikos rinka išsiplėtė dvigubai ir dabar sudaro trečdalį pasaulinės rinkos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.