Pop daininkai spiegė garsiau už operos solistus

"Nutarėme, kad reikia daryti kažką netradicinio", - apie praėjusią savaitę vykusį renginį "Gerklė'2000" kalbėjo jo organizatoriai - žurnalo "Ausis" komanda.
Šio konkurso dalyviai galėjo išmėginti savo balso stiprumą ir sužinoti, kuris iš jų didžiausias rėksnys.

"Žmones intriguoja kauliukų spjaudymas ir varlių šokinėjamas, o kadangi esame muzikos žurnalas, nusprendėme surengti konkursą, kuriame būtų demonstruojamas balsas, - pasakojo žurnalo redaktorius Gediminas Juškys. - Būta sumanymo šokinėti vandenyje ir matuoti, kas sukels didesnius purslus, tačiau jo atsisakėme dėl techninių galimybių".

Konkurso rengėjus labiausiai sužavėjo Vilniaus futbolo komandos "Žalgiris" gerbėjas Ingvaras Butautas, kuris rėkė originaliausiai. "Visi prognozavo sėkmę "operistams", bet keisčiausia, kad jie neišspaudė didžiausio garso, - pasakojo "Ausies" kolektyvas. - Pavyzdžiui, Dainos Bilevičiūtės šešerių metų dukra Elegija suspiegė garsiau už mamą.

" Rengėjams susidarė įspūdis, kad bandant išgauti teisingus tonus nukentėdavo balso stiprumas, o geriausias rezultatas buvo išgaunamas, kai balsas nebuvo apribojamas ar varžomas. Renginio "Gerklė'2000" laimėtojų penketukas (ir jų rezultatai decibelais dB): 1. Sati - 95,8 dB; 2. Vytaras Radzevičius - 93,7 dB, 3. Neda Malūnavičiūtė - 93,6 dB, 4. Elegija Bilevičiūtė - 93,4 dB, 5. Rasa Juzukonytė - 92,5 dB.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Paryžiuje įrengs vietą, kur nudistai galės vaikščioti nuogi (8)

Kitą vasarą nudistai galės nuogi vaikščioti tam paskirtoje Prancūzijos sostinės Paryžiaus vietoje. Miesto tarybos nariai pritarė planui įsteigti mieste bandomąją nudistų zoną galimai viename iš Paryžiaus parkų ar miškingoje teritorijoje miesto pakraštyje, praneša agentūra BBC.

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (16)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.