Policininkei - ne vieta centristų rinkimų plakate

"Aš balsuoju už Centro sąjungą", skelbia užrašas greta policininkės atvaizdo plakate.

Ministras penktadienį kreipėsi į Centro sąjungą ir Vyriausiąją rinkimų komisiją, pareikšdamas, kad minėtieji plakatai nėra inicijuoti nei Vidaus reikalų ministerijos, nei Policijos departamento prie VRM.

"Manome, kad tokiu apibendrintu įvaizdžiu yra formuojama visuomenėje tendencinga nuomonė, jog įvardinta politinė partija yra remiama visų Lietuvos policijos pareigūnų", rašo vidaus reikalų ministras.

Rašte atkreipiamas dėmesys, kad Lietuvos policija yra visiškai depolitizuota.

"Tokių plakatų viešas naudojimas, bandant paveikti rinkėjų valią, neatitinka policijai priskirtų uždavinių, funkcijų, teisių, formuoja tariamai politizuotos policijos įvaizdį ir yra neetiškas visų policijos pareigūnų atžvilgiu", mano Č. Blažys.

Ministras reiškia viltį, kad "šių plakatų iniciatoriai atsisakys juos naudoti rinkimų agitacijai" bei "politinės partijos ir organizacijos netaikys tokios praktikos rinkimų kampanijose".

Centristų rinkimų štabo atstovas sakė BNS, kad partija neketina atsisakyti plakatų, nes nesijaučia pažeidusi kokius nors įstatymus. Be to, minėtieji plakatai negali būti laikomi agitaciniais, nes juos nepažymėtas centristų rinkimų sąrašo numeris.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (1)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.