Policininkai automobilyje nepastebėjo 1.3 mln. dolerių vertės kokaino partijos

Des Moines miestelio Ajovos valstijoje policija buvo priversta raudonuoti po to, kai policijos skyriaus surengtame aukcione pardavė automobilį, kuriame buvo … 1.3 milijonų vertės kokaino partija.
Policija sužinojo apie narkotikus tik tada, kai automobilį pardavė naudotų automobilių pardavėjas Tomas Bickelas. Paklaustas kaip jis sugebėjo parduoti mašiną net nenumanydamas, kas yra paslėpta jos viduje, verslininkas atsakė, kad kokainą sugebėjo pražiopsoti net ir patys policininkai.

Verslininkas T.Bickelas teigė jau kelis metus superkąs automobilius policijos organizuojamuose aukcionuose.

Policijos skyriaus vadovas Williamas Moulderis patvirtino, kad automobilis buvo parduotas pernai metais policijos surengtame aukcione. Des Moines miestelio policijos pareigūnai tinkamai neapžiūrėjo konfiskuoto automobilio, nes nesitikėjo jame nieko rasti, teigė Moulderis. Narkotikai buvo rasti tik tada, kai naujasis automobilio šeimininkas bandė įstatyti stereo garso aparatūrą automobilio salone.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.