Policija surado žymiuosius “Strawberry Fields” vartus

Iš Liverpulio vaikų namų, įamžintų “The Beatles” dainoje “Strawberry Fields Forever”, pavogti dveji vartai vėliau buvo rasti metalo laužo supirktuvėje, šeštadienį pranešė Britanijos policija.
Vartai buvo rasti praėjus dienai po to, kai du vagys tiesiog kieme žaidžiančių vaikų namų auklėtinių akivaizdoje juos nuplėšė ir susidėję į furgoną išsivežė.

Plieniniai aštuonių pėdų aukščio ir dešimties pėdų pločio vartai buvo sugrąžinti namams, netoli kurių savo vaikystę praleido pats Johnas Lennonas.

Šie vartai yra labai populiarūs Liverpulį aplankančių turistų tarpe.

“Mes dar nežinome, kodėl vartai buvo pavogti, nes iš tikrųjų jie yra per daug įžymūs, kad būtų lengvai parduoti. Metalo laužo supirkėjas juos nupirko greičiausiai geros valios vedamas ir šiuo metu mums padeda nagrinėti šią bylą. Kitas žingsnis yra areštuoti vagis,” pranešė policijos inspektorius Julie Cooke’as.

“Strawberry Fields”, vienas iš žinomiausių grupės hitų, bus išleistas kaip singlas dar 1967-aisiais kartu su “Penny Lane”.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.