Plikiams sunku kopti karjeros laiptais

Tokia išvada padaryta po Šveicarijoje atlikto tyrimo.
Eksperimento metu 98 personalo vadovams buvo pateikti fiktyvūs pareiškimai darbo vietai gauti bei pretendentų nuotraukos. Darbdaviai turėjo nuspręsti, kuriuos kandidatus jie kviestųsi pokalbio.

Tyrimo rezultatai parodė, kad vyrai, norintys padaryti profesinę karjerą, turi puoselėti savo plaukus. Personalo vadovai nusprendė pasiūlyti darbą 41 proc. "plaukuotų" pretendentų ir tik 27 proc. pliktelėjusių vyrų.

Kaip trečiadienį rašė Šveicarijos laikraštis "Der Bund", tyrimą atlikęs profesorius Berndas Tischeris netgi ėmėsi gudrybių. Jis darbdaviams nuotraukas pateikė po du kartus - vieną kartą fotografijose švietė pretendentų plikės, o kitą - jie buvo su plaukais.

Personalo vadovai vėliau neigė, kad, rinkdamiesi kandidatus, kreipė dėmesį į jų plaukus. Tačiau vyrus su plaukais jie pavadino simpatiškesniais ir dinamiškesniais.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Helovino gyvūnėlių maskarade - D. Trumpas su peruku ir jį lydintis apsauginis

Spalio 27 d. šventiškai papuošti šunys ir katės dalyvavo Helovinui skirtame renginyje – Fantasy Fest Pet maskarade, surengtame Floridoje, Ki Vesto saloje. Dalis šiame šventiškame maskarade dalyvavusių gyvūnėlių buvo papuošti politine tematika.

Meine sulaikytas eismą blokavęs žmogus-medis

Pirmadienį policijos pareigūnai sulaikė eismą blokavusį JAV Portlando valstijos Meino miesto gyventoją – vyras buvo persirengęs medžiu.

Dėl fotografijų socialiniame tinkle santuoka iširo praėjus dviem valandoms po vestuvių (11)

Saudo Arabijoje pora išsiskyrė praėjus dviem valandoms po vestuvių dėl nuotraukų socialiniuose tinkluose. Tai trečiadienį pranešė „The Independent“.

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.