Pinigus labdarai galima rinkti ir apsinuoginus

 (1)
Moterų instituto narės, kurios šokiravo pasaulį kalendoriui pozuodamos apsinuoginusios, sumanė mesti dar vieną iššūkį - apsinuoginti ir skalbimo miltelių reklamoje.
45-60 metų moterys iš Šiaurinio Jorkšyro, išleisdamos kalendorių su savo nuotraukomis, labdarai uždirbo 330.000 svarų, todėl dabar 10 moterų iš Rilstouno taip pat pasiryžo "apsinuoginusiam nuotykiui".

51-erių metų Tricia Stewart, vadovaujanti medicininės programinės įrangos kompanijai ir kalendoriuje pristatyta kaip "Mis spalis", prisipažino, kad jų sumanymas tokiu neįprastu būdu surinkti lėšas Leukemijos tyrimų fondui pasiteisino su kaupu.

"Pasirodžius kalendoriui, mes sulaukėme daugybės įvairiausių pasiūlymų, tačiau apsistojome ties idėja reklamuoti skalbimo miltelius. Juk pagaliau mes visos žmonos ir namų šeimininkės, karts nuo karto skalbiančios namuose. Tačiau svarbiausia, kad tokiu būdu mes surinksime papildomų pinigų vėžio tyrimams," - teigė ji.

Beje, šių drąsių moterų grupelė jau derasi dėl kontrakto, nusifilmuoti kino juostoje.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Sučiuptas pitonas atkeršijo asmenukės užsimaniusiam vyrui (2)

Rugsėjo 23 d. Indijos Šiaurės vakarų dalyje esančioje Radžasthano valstijoje keisto incidento metu pitonas atakavo grupelę žmonių, mėginusių pasidaryti asmenukę.

Ispanija: išsiblaškęs rinkėjas įmetė į balsadėžę 200 eurų (6)

Sekmadienį Ispanijoje išsiblaškęs rinkėjas iš Pontevedros provincijos Redondelos miestelio per Galisijos autonominio regiono parlamento rinkimus į balsadėžę vietoj biuletenio įmetė voką su 200 eurų, kuriuos jis ketino padovanoti pažįstamiems krikštynų proga, praneša „El Mundo“.

Tyrimas: Japonijoje per 40 proc. jaunų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę (14)

Japonijoje daugiau kaip 40 proc. jaunų vienišų suaugusiųjų nėra lytiškai santykiavę, o beveik trys ketvirtadaliai tokio amžiaus vyrų neturi jokių lytinių partnerių, parodė vyriausybės atliktas tyrimas.

H. Clinton ir D. Trumpo manekenai pakilo į naujas aukštumas

Ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., kandidatai į JAV prezidento postą pakilo į naujas aukštumas. Deja, tik simboliškai, mat pietų Kalifornijoje virš paplūdimio praskriejo Donaldo Trumpo ir Hillary Clinton manekenai.

Supykęs vyras nusprendė parduoti žmoną... per „eBay“ (38)

Žmonos elgesiu nepatenkintas britas sugalvojo originalų ir juokingą būdą jai atkeršyti. Jis nusprendė savo antrąją pusę parduoti... internetiniame „eBay“ aukcione, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.