"Pikaso" - už pažintis gatvėje

Grupės "Pikaso" vaikinai džiaugiasi pavasariu, dovanojančiu proga pasižvalgyti į merginas. "Niekada nepraleidžiame progos pasigrožėti tuo, ką gamta sukūrė ir dėl ko verta gyventi, - sakė jie, - Atšilus orui mažėja drabužių, o merginos atrodo taip lyg tik ir laukė galimybės pademonstruoti savo privalumus."
Roberto manymu, kiekviena mergina yra savotiškai graži ir tai nepriklauso nuo jos apsirengimo stiliaus ar plaukų spalvos. "Žinoma, gražuolių daugybė, - su grupės draugu sutiko ir Dovydas, - bet tokia, kuri gatve eina su šypsena ir gera nuotaika - atkreips kiekvieno vaikino dėmesį".

"Mano gyvenime yra buvę, kad miesto gatvėje užsimezgusi tik akių, šypsenos pažintis, išaugo į artimesnius ryšius, kai tą pačią merginą vėliau sutikau klube. Todėl nemanau nieko blogo apie pažintis gatvėje", - tvirtino Dainius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Ožkos ant stogo Prahoje padeda garsinti bendruomeninių sodų idėją

Šias ožkas gal sunku suprasti, bet 1920 m. statybos garsius pastatus Prahoje jos ėmė keisti.

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.