Pigūs akiniai - ne blogesni už madingus

 (1)
Dizainerių sukurti tamsūs akiniai gal ir madingesni, bet nuo saulės saugo taip pat, kaip ir paprasti 1 svarą sterlingų (apie 6 litus) kainuojantys akiniai.
Tai rodo antradienį paskelbti Britanijos vartotojų organizacijos tyrimai.

Bet kokie akiniai, pažymėti tikru "Britanijos standarto" ženklu, saugo nuo ultravioletinių spindulių, nesvarbu kokia jų kaina, rašoma žurnale "Health Watch".

"Pažiūrėkite, ar yra yra "Britanijos standarto" ženklas. Po to jūsų reikalas, kiek norite mokėti už madingus akinius", sakė žurnalo redaktorė Charlotte Gann (Šarlotė Gan).

Žurnalas patikrino 12 skirtingų akinių nuo saulės, nuo nerūšinių vaikiškų, kurie kainuoja tik vieną svarą, iki Calvino Kleino (Kalvino Kleino) sukurtų, parduodamų po 89 svarus. Atlikus tyrimus, nustatyta, kad jie vienodai gerai saugo vartotojus nuo kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Pikantiškos naujienos

Drąsuoliai nendriniu indėnų laivu ketina perplaukti Ramųjį vandenyną (1)

Keletas drąsuolių tik iš nendrių pagamintu laivu ketina leistis į ekspediciją per Ramųjį vandenyną. Plaukdami iš Pietų Amerikos jie planuoja pasiekti Australijos krantus.

Ispanijoje 62 metų moteris trečiąkart tapo mama (17)

Viena 62 metų ispanė pagimdė sveiką mergaitę ir ragina kitas panašaus amžiaus moteris sekti jos pavyzdžiui, jeigu tik nori.

Kelias dienas buvo gelbėjami baseine užsibuvę drambliai

Antradienį, spalio 11 d., pietvakarinėje Kinijos dalyje esančioje Junano provincijoje miškų priežiūros pareigūnams pavyko išgelbėti tris į baseiną įkliuvusius azijinius dramblius. Kalvos viršūnėje iškastame baseine gyvūnai išbuvo net dvi dienas.

Jaunojo V. Putino portretas iš vinių ir siūlų - Kirgizijos menininko dovana (4)

Menininkas iš Kirgizijos Azamatas Džanalijevas dėlioja baigiamuosius savo naujausio kūrinio štrichus – jis iš vinių ir siūlų pagamino jauno Rusijos prezidento Vladimiro Putino portretą. Autorius paaiškina, kad šis portretas skirtas 64-ojo Rusijos prezidento gimtadienio proga.

Tarsi iš S. Kingo siaubo romano nužengę klounai šiurpina paauglius (2)

Pranešimai apie akistatą su šiurpiais klounais, pasiekiantys policijos pareigūnus iš visų Jungtinių Amerikos Valstijų, gąsdina ne tik tėvus, bet ir policiją. Incidentai atrodo tarsi ką tik nužengę iš Stepheno Kingo siaubo romano.